Ugur Dershanesinden DPY’de Büyük Basari

Karaman’da bundan 7 yil önce dershane sektörüne giren UGUR tüm guruplardaki basarisini bursluluk sinavinda da gösterdi.

Ugur Dershanesinden DPY’de Büyük Basari

Ugur Dershanesinden 20 ögrenci DPY sinavinda basarili olarak burs almaya hak kazandi.
Konuyla ilgili açiklama yapan Ugur Dershanesi Yönetim Baskani Ali Konukseven gösterilen basarinin sirrini su sözlerle açikladi:” Dershanemizin basari grafigi açilisimizi yaptigimiz 2005 yilindan beri sürekli artmaktadir. Egitim zordur, disiplin ister, özveri ister, ögrenci, veli, ögretmen, dershane hepsi kolektif çalismasi gereken bir yapidir. Biz tüm bu zorluklari biliyoruz ve isimizi en iyi sekilde yapmak için çalisiyoruz. Dershanemize gelen hiçbir ögrenciyi puanina geldigi okula göre ayristirmadan kendi çocuklarimiz gibi özverili bir sekilde ilgilenerek en iyi egitimi almalari için gayret gösteriyoruz.
Hedefimiz Büyük
Ugur Dershanesi olarak 2010 ve 2011 SBS de toplam 7 Türkiye birincisi çikardik. YGS ve LYS’de 2010 da TM ve TS Karaman Il Birinciligi bu yil MF, TM ve TS de Karaman Il Birinciligini elde ederek ulasilmasi güç basarilara imza attik.
Bursluluk sinavi, Polis Koleji, SBS, Askeri Liseler, YGS / LYS, Polis Meslek Yüksek Okulu sinavlarinda dershanemiz ögrencileri üstün basari elde ettiler. Bu basarilari basin yoluyla her zaman paylastik. Hedefimiz gençlerimizin hayallerini gerçeklestirerek onlari hayata hazirlamaktir.
Bu basarilarin gerçek mimari olan basta ögretmenlerimizi kutluyoruz. Egitim ayni zamanda bir disiplin isidir, bu disiplini saglayan idareci arkadaslari da kutluyoruz. Görünmeyen kahramanlarimiz velilerimiz var, onlar büyük fedakârlik yapiyorlar. Tabi ki son degil, ilk kutlamamiz gerekenler ögrencilerimiz. Onlarida kutluyor ve basarilarinin devamini diliyorum.
Bursluluk sinavinda basarili olan ögrencilerimiz:
1 ABDÜLKADIR KOVAN
2 EFE MUSTAFA TURLAY 
3 KUDRET ÇETIN 
4 BURCU GIZEM KIYAR 
5 CEREN SEN 
6 MUSTAFA DEVECI 
7 MEHMET ÇOLAK 
8 BURCU BULUT 
9 AYSEGÜL BASKAN 
10 SERDAR ÇIL 
11 KARDELEN DENIZ 
12 BETÜL ÖZTÜRK
13 RABIA KINDAM 
14 EZGI LALELIDAG 
15 HAKAN KUSÇU
16 SABRIYE DEMIR
17 ZEYNEP VARLI
18 IBRAHIM SEN 
19 ESRA KARAGÖZ 
20 CENNET GÜDER 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285