banner329

Vali Akkoyun: “Her Bir Kurumumuza Çok Önemli Görevler Düşüyor”

Karaman’da “Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı” gerçekleştirilerek bağımlılıkla mücadele konusunda yapılacak çalışmalar ve alınacak tedbirler Vali Tuncay Akkoyun başkanlığında değerlendirildi.

Vali Akkoyun: “Her Bir Kurumumuza Çok Önemli Görevler Düşüyor”

Toplantıda ilgili kurumlar tarafından sunumlar gerçekleştirilip, kurum amirleri ve akademisyenler konu ile ilgili görüşlerini ve değerlendirmelerini paylaştılar. Bağımlılığın her türlüsüne karşı mücadele edilmesinin altını çizen Vali Tuncay Akkoyun, her bir kurumumuza çok önemli görevler düştüğünü belirterek bütün kurumlarımızın bağımlılıkla mücadele konusunda gayretle ve özveriyle çalışması gerektiğini vurguladı.

"Hiçbir gencimizin ve vatandaşımızın bağımlılık tehlikesine bulaşmaması adına her türlü tedbiri almalıyız." diyen Vali Akkoyun, bağımlılıkla mücadele ile ilgili önleyici çalışmaların önemine dikkat çekti. Toplantıda bağımlılıkla mücadele konusunda yapılması gereken çalışmalarla ilgili, Bağımlılıkla Mücadele Yüksek Kurulu kararları doğrultusunda 11 madde halinde karar alındı.

Toplantıya Belediye Başkan V. Eyüp Hüsamettin Aslan, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İhsan Akdoğan, Rektör Yrd. Prof. Dr. Dursun Odabaşı, kurum amirleri, akademisyenler ve STK temsilcileri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285