Vali Işık Semt Pazarında Denetimlerde Bulundu

Vali Mehmet Alpaslan Işık, koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında Perşembe günleri kurulan semt pazarında denetlemelerde bulundu.

Vali Işık Semt Pazarında Denetimlerde Bulundu

Semt pazarı girişinde koronavirüs tedbirleri kapsamında sürdürülen uygulamaları bir süre yerinde takip ederek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Işık, pazar esnafı ve vatandaşlarla bir süre sohbet ederek kış ayının gelmesiyle birlikte salgının yayılımının önlenmesi noktasında alınan tedbir ve kurallara riayet edilmesinin çok önemli olduğunu ifade etti.
 Semt pazarında alışveriş yapan vatandaşların ve pazar esnafının alınan tedbir ve önlemlere uydukları gözlemlenirken Vali Mehmet Alpaslan Işık, denetlemeleri sırasında vatandaşların ve esnafın koronavirüs salgınına karşı alınan önlem ve tedbirlere titizlikle uymalarından ve salgının önlenmesi noktasında gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.
 Vali Işık'ın semt pazarındaki denetimleri sırasında sohbet ettiği pazar esnaflarından bir vatandaş, Covid-19 salgını süresi içerisinde alınan önlem ve tedbirlerin uygulanması ve denetlenmesinin yanı sıra salgının yayılımının önlenmesi noktasında gösterilen özverili çalışmalardan dolayı Vali Mehmet Alpaslan Işık’a teşekkür etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285