Vali Koca Veda Ziyaretlerine Devam Ediyor

Vali Murat Koca veda ziyaretleri kapsamında sivil toplum kuruluşları ile Kâzımkarabekir ve Ayrancı İlçelerini ziyaret etti.

Vali Koca Veda Ziyaretlerine Devam Ediyor
Vali Koca, sabah sivil toplum kuruluşları ve basını ziyaret ettikten sonra Kâzımkarabekir Kaymakamlığına geçerek, Kaymakamlık personeli ile vedalaştı.
Vali Koca daha sonra Kâzımkarabekir Belediyesini ziyaret etti. Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı Vali Murat Koca'ya Kâzımkarabekir Paşa'nın hayatını anlatan kitap hediye etti.
Akşam saatlerinde Ayrancı Kaymakamlığı ve Ayrancı Belediyesini ziyaret eden Vali Koca ilçede düzenlenen iftar programına katıldı.
İftar yemeğinde Vali Murat Koca ve eşi Vildan Koca' ya Ayrancı Kaymakamı Fatih Kaşıkçı ve eşi tarafından teşekkür plaketi ile tablo hediye edildi.
Gecede bir konuşma yaparak Vali Murat Koca' ya teşekkür eden Kaymakam Kaşıkçı, Vali Koca' ya yeni görev yerinde başarılar diledi.
Kaymakam Kaşıkçı' dan sonra bir konuşma yapan Vali Murat Koca, görev yaptığı dört yıl süreyi kutsal bir görev olarak gördüğünü ve nöbet değişimi yaptığını belirtti.
İftar programı toplu hatıra fotoğrafı çekimi ve ilahi dinletisi ile sona erdi.
Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2016, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285