Vali Meral Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

İlimiz Valisi Fahri Meral ve beraberindeki heyet merkeze bağlı Bölükyazı ve Çiğdemli Köylerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Meral Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

Köy ziyaretlerine Bölükyazı köyü ile başlayan Vali Meral ve beraberindeki heyet, muhtarlık binasında bir araya geldiği vatandaşlarla bir süre sohbet ederek köyün sorun ve taleplerini dinledi. 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan mahalli idareler genel seçimlerinde köy muhtarı seçilen Hacı Mahmut Şişman’ı tebrik ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunan Vali Meral, köyün genel durumu hakkında bilgiler aldığı muhtar Şişman’a yeni görevinde başarılar diledi. 
Bölükyazı köyüne gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Çiğdemli köyüne geçen Vali Meral’i, köy muhtarı Erkan Yaşar ve vatandaşlar karşıladı. Yapılan seçimlerin ardından köy muhtarı seçilen Erkan Yaşar’ı tebrik ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunan Vali Meral, vatandaşlarla bir süre sohbet ederek köyün sorun ve taleplerini dinledi. 
Vali Fahri Meral, köy halkıyla sohbeti esnasında yağışların bu yıl iyi olduğunu belirterek üretim açısından çiftçilerin yüzünü güldürecek bereketli bir yıl olması temennisinde bulundu.
Çiğdemli Köyü ziyareti sırasında 16’ncı Yüzyıla ait Osmanlı mimarisi Çiğdemli Camisinde incelemelerde bulunan Vali Fahri Meral,  yetkililerden bilgiler aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285