Vali Meral Şehir Stadyumunda İncelemelerde Bulundu

Vali Fahri Meral, ihalesi Gençlik ve Spor Bakanlığınca yapılan ve inşaatı devam eden Kırbağı Mevkiindeki Karaman Şehir Stadyumunda incelemelerde bulundu.

Vali Meral Şehir Stadyumunda İncelemelerde Bulundu

Yapımına 2017 yılında başlanılan ve Temmuz ayı itibari ile % 55 oranında tamamlanan Şehir Stadyumunda çalışmaları yerinde inceleyen Vali Meral, yetkililerden bilgiler aldı.    
57 bin metrekare alan üzerine inşa edilen 15 bin kişilik şehir stadyumu tamamlandığında şehrimiz 15 bin kişilik son derece modern, fonksiyonel ve uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapabilecek UEFA standartlarında bir stadyuma kavuşacak.
Karaman için çok önemli projelerden birisi olan şehir stadyumu içerisinde futbol sahasının yanı sıra, bireysel sporların yapılabileceği salonlar, antrenman sahaları, toplantı ve seminerlerin yapılabileceği salonlar da bulunacak. 
09 Temmuz 2019 Salı günü Şehir Stadyumunda incelemelerde bulunan Vali Fahri Meral’e, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar, AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ali Yener Terlemez ve stadyum müteahhidi Ateş Ergin eşlik etti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285