banner317

Vali Meral Ziyaretlerde Bulundu

Vali Fahri Meral, Hamidiye Mahallesinde yer alan Küçük Sanayi Sitesi sakinleri ile doğalgaz sektöründe hizmet veren Enerya ile ambalaj alanında faaliyet yürüten Süperpak firmalarına ziyaretlerde bulundu.

Vali Meral Ziyaretlerde Bulundu

Cuma namazının ardından ilk olarak Küçük Sanayi Sitesini ziyaret eden Vali Fahri Meral, bölgedeki sanayi çalışanlarıyla bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Bölge esnafının sorun ve taleplerini dinleyen Vali Meral’in gerçekleştirdiği ziyarete Madeni Torna ve Kaynakçılar Odası Başkanı Cemal Özbay da eşlik etti.
 
Gün içerisindeki ziyaretlerine Kirişçi mahallesinde hizmet veren Enerya Karaman Gaz Dağıtım Anonim Şirketi ile devam eden Vali Meral,  firma müdürü Ali Değirmenci ile sektörün durumu hakkında bir süre sohbet ederek yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.
 
Organize Sanayi Bölgesinde ambalaj alanında hizmet veren Süperpak firması ile ziyaretlerine devam eden Vali Fahri Meral, İşletme Müdürü Metehan Kartaltepe ile bir süre sohbet ederek firmanın kurumsal faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2019, 12:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285