banner358

Vali Meral’den Görev Süresi Dolan İl Genel Meclisi Üyelerine Veda Yemeği

2014 mahalli idareler seçimi ile göreve gelen 31 Mart mahalli idareler seçimiyle görev süreleri sona erecek olan İl Genel Meclis üyeleri Vali Fahri Meral’in tertip ettiği yemekte bir araya geldiler.

Vali Meral’den Görev Süresi Dolan İl Genel Meclisi Üyelerine Veda Yemeği

Geçtiğimiz günlerde son toplantısını gerçekleştiren İl Genel Meclis üyelerinin katılım gösterdiği yemeğe Vali Fahri Meral, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ali Yener Terlemez katıldı. 
Görev süresince birlikte çalıştığı İl Genel Meclisi üyeleri ile uyumlu bir ekip çalışmasıyla Karaman’ın her bir köşesinde güzel hizmetlere imza attıklarını söyleyen Vali Meral meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti. 
Yemekte konuşan Vali Meral “Meclis üyesi arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Uyumlu bir çalışma dönemi oldu. En üst düzeyde bir uyumla çalıştık ve buna göre de bir hasıla sağlamış olduk. İnşallah yeni gelen arkadaşlarımız ile de bu uyumluluğu devam ettirip daha güzel işlere imza atacağız” dedi.
5 yıllık görev süresini doldurduklarını belirten İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar ise “Sayın Valimiz, Milletvekillerimiz ve hükümetimizin desteği ile hep birlikte güzel işlere imza attığımızı düşünüyorum. Görev süremiz boyunca İl Genel Meclisinin toplantılarında alınan kararların büyük bir çoğunluğunu oy birliği ile aldık. Bize verilen görevi layığı ile yapmak için elimizden gelen gayreti gösterdik”dedi.
Veda yemeği hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285