Vali Meral’den Hayırsever Vatandaşa Ziyaret

İlimiz Valisi Fahri Meral, Ermenek ilçesinde TOKİ evlerinin bulunduğu bölgede cami yaptıran hayırsever vatandaşımız Fatma Tokyürek’i evinde ziyaret etti.

Vali Meral’den Hayırsever Vatandaşa Ziyaret

İlçenin tanınmış simalarından birisi olan ve aynı zamanda bıraktığı eserlerle gönüllerde taht kuran merhum Ahmet Keleşoğlu’nun kız kardeşi olan hayırsever vatandaşımız Fatma Tokyürek’i ilçedeki evinde ziyaret ederek bir süre sohbet eden Vali Meral, bölgede önemli bir eksikliği giderecek olan caminin yapılmasına katkı sağlayan hayırsever Tokyürek’e teşekkür ederek, bu kutlu yolda hayırlı hizmetlerin devamını diledi.
Vali Meral ziyarette, Tokyürek’in kardeşi olan hayırsever işadamı merhum Ahmet Keleşoğlu’nun verdiği eserlerle bölgeye çok önemli hizmetleri olduğunu belirterek bıraktığı eserlerle insanların gönlünde daima yaşayacak olan Ahmet Keleşoğlu’nu rahmetle yâd ediyorum dedi.
Kendisini evinde ziyaret eden Vali Meral’e teşekkür ederek ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren hayırsever vatandaşımız Fatma Tokyürek, yapılan hayır ve hizmetlerin insanoğlunun geride bırakılabileceği en güzel miras olduğunu söyledi. İnsanların ihtiyaçlarını karşılayabilmenin, onlara faydalı olabilmenin, onlar için bir şeyler yapabilmenin kişinin dünyada yaşayabileceği en güzel duygu olduğunu sözlerine ekleyen Fatma Tokyürek, ziyaretin sonunda Ermenek ve Karaman’a kazandırdığı hizmetlerle Karaman halkının gönlünde ayrı bir yer edinen hayırsever işadamı merhum Ahmet Keleşoğlu’nun yaşamı ve bıraktığı eserler hakkında Vali Meral’e bilgiler verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284