Vali Meral’den Şehit Oğuzhan Küçük İmam Hatip Ortaokuluna Ziyaret

İlimiz Valisi Fahri Meral okul ziyaretleri çerçevesinde Şehit Oğuzhan Küçük İmam Hatip Ortaokuluna misafir oldu.

Vali Meral’den Şehit Oğuzhan Küçük İmam Hatip Ortaokuluna Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdurrahman Kurt’un eşlik ettiği ziyarette Şehit Oğuzhan Küçük İmam Hatip Ortaokulunun öğrencileri Vali Sayın Fahri Meral’i kapıda karşıladı.
Öğrencilerle tek tek tokalaşan Vali Meral öğrencilerle bir süre sohbet etti. Ardından Şehit Oğuzhan Küçük İmam Hatip Ortaokulu yönetici, öğretmen ve okul aile birliği yetkilileriyle bir araya gelen Vali Sayın Fahri Meral, okulun kuruluşu ve yapılan çalışmalarla alakalı olarak bilgileri İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdurrahman Kurt’tan aldı. Okula yeni takılan kamera sistemine ilişkin yetkililerden bilgiler alan Vali Meral seçim sürecinde okullarda her türlü güvenliğin en üst düzeyde alındığını belirtti.
Şehit Oğuzhan Küçük İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin okula giriş ve çıkış saatlerinde yaşayabileceği güvenlik problemleri konusunda fikir alışverişinde bulunulan toplantıda Vali Meral, eğitim konusunda devletin imkânlarının seferber edildiğini sözlerine ekledi.
Okulun spor salonu ve yeni yapılan şadırvanda da incelemelerde bulunan Vali Fahri Meral ziyaret sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285