Vali Tapsız Geleneksel Konyalılar İftar Buluşmalarına Katıldı

Vali Süleyman Tapsız, MÜSİAD öncülüğünde düzenlenen ve bu yıl 11’incisi gerçekleştirilen Geleneksel Konyalılar iftar buluşmalarına katıldı.

Vali Tapsız Geleneksel Konyalılar İftar Buluşmalarına Katıldı
Ankara’da, Konya MÜSİAD Şubesi Başkanlığı öncülüğünde düzenlenen, Konya Ticaret Odası ve Konya Ticaret Borsası ile Konya Sanayi Odasının birlikte düzenlediği iftar buluşmalarına; Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili hemşerimiz Lütfi Elvan, Vali Süleyman Tapsız, ilimiz eski Valisi Murat Koca, çevre illerin valileri, Konya Milletvekilleri, sanayici ve iş adamlarının yanı sıra çok sayıda davetli iftar yemeğine katıldı.
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Konyalılar iftar yemeği öncesinde katılımcılar yaptıkları konuşmalarda, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen bombalı saldırı sonucunda vefat edenlere Allah’tan rahmet, geride kalanlarına sabırlar diledi.
Program akışında içerisinde bulunduğumuz Ramazan ayının, tüm İslam âlemine birlik ve beraberlik getirmesiyle birlikte, yaklaşmakta olan Ramazan bayramının da tüm İslâm âlemi ve tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olması dileklerinde bulunuldu.

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285