banner358

Vali Tapsız’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor

14 Haziran Salı günü Karaman’daki görevine başlayan Vali Süleyman Tapsız’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Vali Tapsız’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
Ziyaretler kapsamında Milletvekili Recep Şeker, Vali Tapsız’ı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. Vali Süleyman Tapsız ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Milletvekili Dr. Recep Şeker' e teşekkür etti.
Daha sonra Vali Tapsız’ı Askerlik Şubesi Başkanı Yurdakul Kazım Türkmen, Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven ile Kent Konseyi üyeleri, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeleri, Muharip Gazileri Derneği Başkanı Behiç Baş ve Yönetim Kurulu üyeleri, Karaman Sulama Birliği Başkanı Mustafa Demircioğlu, Muhtarlar Derneği Başkanı Yüksel Duran Özsoy ve Yönetim Kurulu üyeleri de ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Küçükcicibıyık ve beraberindeki gazetecilerde Vali Süleyman Tapsız’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarete Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Küçükcicibıyık’ın yanı sıra Karaman’da Uyanış Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Küçükcicibıyık, Anadolu Ajansı Karaman muhabirleri Mehmet Çetin, Murat Özünal ve Önder Demirkollu, TRT Karaman muhabiri Necati Ermiş ve Karaman Gündem Gazetesi Muhabiri Tunahan Yıldırımer katıldı.
Vali Süleyman Tapsız, sıcak ve samimi bir sohbet havasında geçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.  Hep birlikte değerlerimize sahip çıkarak hizmet üretmek, şehrimizin kalkınmasına, insanımızın refahına, huzuruna katkı sağlamak, Karaman’ı bölgesinde fark yaratan bir merkez haline getirmek en büyük hedefimizdir diyen Vali Tapsız, basın mensuplarına çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkür etti. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285