Vali Tapsız’dan Başkan Çalışkan’a Ziyaret

Bakanlar Kurulu Kararı ile Karaman Valiliğine atanan ve 14 Haziran 2016 tarihi itibariyle görevine başlayan Vali Süleyman Tapsız, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'a bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali Tapsız’dan Başkan Çalışkan’a Ziyaret
Karaman Valisi Süleyman Tapsız, görevine başlamasının ardından Karaman Belediyesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ile bir süre sohbet eden Vali Tapsız; Karaman'da belediye hizmetleri, yürütülen projeler ve kentin geneli hakkında Başkan Çalışkan’dan bilgi aldı.
Vali Tapsız’a hayırlı olsun dileklerini yineleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, çok eski bir geçmişe sahip olan Karaman’ın; tarihi dokusu, doğal güzellikleri, manevi değerleri, gelişen sanayisi, sıcak insanları, gelenek ve görenekleriyle çok özel ve ayrıcalıklı bir yer olduğunu dile getirerek yeni görevinde başarılar diledi.
Karaman Valisi Süleyman Tapsız ise Karaman’ın, İç Anadolu’nun gelişmekte olan en güzel şehirlerinden biri olduğunu vurgulayarak burada görev yapmaktan Karaman halkına hizmet etmekten mutluluk duyacağını ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285