banner358

Vatan Partisi: NATO’dan Çıkarsak Terör Diye Birşey Kalmaz

Vatan Partisi İl Başkanı Şahin Koçer ve bir grup partili Cumhuriyet Parkı’nda bir basın açıklaması yaparak, Türkiye’nin NATO üyeliğinden çıkması durumunda terör diye bir şey kalmayacağını söyledi.

Vatan Partisi: NATO’dan Çıkarsak Terör Diye Birşey Kalmaz

Koçer açıklamasında, “Bildiğiniz gibi 13 Kasım günü yapılan NATO tatbikatında Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ün resmi ve ülkemizin Cumhurbaşkanı’nın ismi düşman tablosunda gösterilmiştir. Bu bilinçli bir tavırdır özür dilemeyle geçiştirilemez. Bu tavır yani Atatürk ve Türkiye düşmanlığı NATO’ya girdiğimiz 1952 yılından beri devam etmektedir.

Hatırlayalım; Cumhuriyetimizin yetiştirdiği aydınlarımız Uğur Mumcu, Muammer Aksoy, Bahriye Üçok, Çetin Emeç, Ahmet Taner Kışlalı ve en son Jandarma Genel Komutanımız Eşref Bitlisli bu süper NATO yani Amerikan gladyosu tarafından şehit edilmiştir. Türk Silahlı Kuvvetlerine kumpas kurarak diz çöktürmeye çalışan 15 Temmuz’da darbe teşebbüsünde bulunarak 200’den fazla insanımızı şehit eden bunlardır. Ancak Türkiye diz çökmemiştir. Tam aksine kara gücüm dediği PKK’yı hendeklere gömmüştür. Amerikan gladyosu FETÖ’yü 15 Temmuz’da ezmiştir. Türkiye ve bölge ülkelerini parçalamak için oluşturmaya çalıştığı Kürt koridorunu (İsrail koridorunu) “Fırat Kalkanı harekâtıyla yerle bir etmiştir. Sırada Afrin vardır. Buradan Türkiye’yi yönetenlere sesleniyoruz. 1952’den beri hiçbir zaman Türkiye’nin yanında olmamış Kıbrıs harekâtında ambargo uygulamış 12 Mart 12 Eylül darbelerini yapmış ve en son 15 Temmuz darbe teşebbüsünde bulunmuş PKK’ya altmış bin kişiyi donatacak 4000 tır silah veren NATO baş belasından derhal çıkmalıyız.

NATO’dan çıkalım terör diye bir şey kalmaz

NATO’dan çıkalım gladyo temizlenir

NATO’dan çıkalım bağımsız bir ülke olalım

NATO’dan çıkalım ülkemizi muhasır medeniyetler seviyesine çıkaralım

Vatan Partisi olarak derhal NATO’dan çıkılması için ve bütün NATO üslerinin kapatılması için sizlere söz veriyoruz. Kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğiz. Bu topraklarda Mustafa Kemallerin yenilmeyeceğini onlara bir kez daha göstereceğiz. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti kahrolsun emperyalizim.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Hepinize teşekkür eder saygı ile selamlıyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285