banner358

Weijian Zhou “Karaman’da Olmak Benim İçin Onur Verici”

Dünyanın önde gelen teknoloji markalarında daha önce yaptığı yöneticilik ve üst düzey yöneticilik deneyimleriyle bilinen ve OPPO’nun Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou ilimize geldi. 

Weijian Zhou “Karaman’da Olmak Benim İçin Onur Verici”

Akıllı telefon pazarının en gözde markalarından biri olarak bilinen OPPO markasını ilimizle buluşturan ve tanıtımını yapan Vodafone Bayisi Cevahir Telekom işletmecisi Cevahir Akkuş OPPO Türkiye temsilcilerini ilimizde ağırladı. Pasta kesimi ve tanıtımın yapılmasının ardından söz alan OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou ilimizde bulunmaktan dolayı memnun olduğunu ifade ederek Türkiye ve telefonculuk sektöründeki gelişmeler konusunda yaptığı açıklamada; “İlk defa Karaman’ a geldim ve burada bulunmak benim için mutluluk verici. Beni ağırladıkları için Cevahir Bey’e teşekkür ediyorum. Türkiye’ye uzun vadeli bir yatırım planladık. OPPO ürün kalitesini artırmak ve ürünü ispat etmek için çalışacağız. Ürünlerimizde hizmet kalitesi olarak teknolojinin en üst düzey sistemlerini kullanmaya çalıştık. Bizi ağırladığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Gerçekleştirilen ziyaretin sonunda Vodafone Ana Bayi Sahibi Cevahir Akkuş OPPO Temsilcisi Zhou’ya teşekkür ederek hediye ve plaket takdim etti.  Ziyaret günün anısına toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.


 

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285