Yatirimlar Degerlendirildi

Ilimiz Valiligi tarafindan 14.sü gerçeklestirilen Yatirimlari Degerlendirme toplantisi geçtigimiz hafta sonu Gençlik ve Spor Il Müdürlügünde gerçeklestirildi.

Yatirimlar Degerlendirildi

Toplantiya Vali Süleyman Kahraman, Vali Yardimcilari Mehmet Yüce, Bilal Ölmez, Yilmaz Simsek, Latif Memis ve yatirimci daire müdürleri katildilar.
Vali Kahraman toplantida çalismalardan duydugu memnuniyeti dile getirerek, tesekkür ederken, devam eden yatirimlarla, karsilasilan sorunlarla ve sorunlarin çözümüne yönelik bilgi aldi.
Vali Kahraman’in baskanliginda gerçeklestirilen toplantida Kurum Müdürleri söz alarak kendi kurumlarinin çalismalari ile ilgili bilgi verdiler. Toplanti Vali Kahraman’in kapanis konusmasinin ardindan sona erdi.
Vali Kahraman, kapanis konusmasinda kurumlar arasindaki diyaloga dikkat çekerek, “Karaman’da tüm kurum ve kuruluslarin daima diyalog halinde olmasi gerekir. Gerek yatirimlarda verimlilik, gerekse sorunlarin çözümüne yönelik olarak yapilan fikir ve bilgi alis-verisi, yapilan hizmetlere olumlu yansiyacaktir. Bir ve beraber olmak, diyaloga, baskalarinin fikirlerine açik olmak, modern dünyada etkili olmanin, verimli olmanin, rekabet dünyasinda güçlü olmanin en temel sartlarindan biri. Çalismalarimizda her zaman daha iyinin, daha güzelin pesinde olmaliyiz. Hepinize özverili çalismalarinizdan dolayi tesekkür ediyorum” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285