Yeni Seçilen Muhtarlara Rozetleri Takıldı

Vali Fahri Meral, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde muhtar olarak seçilenler ile rozet takma programında bir araya geldi.

Yeni Seçilen Muhtarlara Rozetleri Takıldı

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Öngay’ın açılış konuşması ile devam etti. Daha sonra 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleriyle göreve gelen ilimiz merkez ve merkeze bağlı mahalle muhtarlarına rozetleri Vali Meral ve protokol üyeleri tarafından takıldı. 
Vali Fahri Meral, seçimlerde göreve gelen tüm muhtarları tebrik ederek, görev sürelerinde birlik, beraberlik ile başarılı çalışmalar temennisinde bulundu. 
Karaman Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen programa; Vali Fahri Meral, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Tok, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar, Valilik İdare ve Denetim Müdürü Abdullah Şahiner, Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Öngay, mesleki, ticari, sanayi oda ve kuruluş temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285