banner329

Yeniden Refah Partisi il divan toplantısı gerçekleştirildi

Yeniden Refah Partisi Karaman İl teşkilatı Ocak Ayı 2023 il divan toplantısını Karaman Kent Otel Konferans salonunda gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Partisi il divan toplantısı gerçekleştirildi

 İl Divan Toplantısına Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi Mustafa Sarı, Karaman İl Başkanı Ahmet Taşkıran, Konya İl Başkanı Adnan Acar ve İl yönetimi, Yeniden Refah Partisi Karaman İlçe başkanları ve yönetimleri, kadın kolları, gençlik kolları ve partililer, vatandaşlar katıldı.

İl divanda selamlama konuşması yapan Karaman İl Başkanı Taşkıran, “Genel merkezimizin Aralık ayının başında Türkiye genelinde 1600 denekle yaptırdığı ankette oylarımız yüzde 8 çıktı. Bu anket, baraj problemimizin olmadığını açık bir şekilde ortaya koyuyor. Ancak biz bunu yeterli görmüyoruz. Bu seçim döneminde gayretli çalışmayla oy oranını yüzde 10'un üzerine taşımak için çalışacağız. Seçimlerde milletimizin görüşü Milli Görüş bir kez daha yanardağ gibi patlayacak. Birinci ve ikinci büyük kongrelerimizde sürpriz yapmıştık. İnşallah en büyük sürprizi yapılacak ilk seçimde gerçekleştirmiş olacağız.” ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Konya İl Başkanı Adnan Acar, Tüm gelişmelerin yeniden Yeniden Refah Partisi’nin haklı çıkardığını ve iki ittifakın da çözümsüzlük sunduğunu ve milletin bunu görüp Yeniden Refah Partisi’ne yöneldi Elhamdülillah. Milli kaynak paketleri kitabı, 81 ile 681 refah projesi kitabı, biz Türkiye’yi biliyoruz kitabı, ilk 100 gün icraatları kitabı ile ne yapacağımız anlattık. Türkiye’de maddi ve manevi kalkınma hamleleri yapacağız. Faiz canavarına giden paraların kurtarılması, israfın önlenmesi, kamudaki israf, imtiyazlı holdinglere haksız olarak aktarılan kaynakların kesilmesi, borçsuz zamsız vergisiz kaynak üreteceğiz. Bu kaynak dar gelirlerin refah seviyesini arttırılmasında kullanılacak” diye konuştu.

Ocak 2023 il divan toplantısı birim ve ilçe başkanlarının raporlarını sunmasıyla son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285