banner339

Yeniden Yapilandirmada Vatandastan Siki Takip

6111 sayili yasa geregi kamu alacaklarinin yeniden yapilandirilmasindan sonra vatandas taksitlerini ödemekte dikkatli ve özenli davraniyor.

Yeniden Yapilandirmada Vatandastan Siki Takip

Karaman Belediyesi Gelir Müdürlügü nezdinde Emlak ve Çevre Temizlik Vergileri basta olmak üzere diger borçlarini da taksitlendiren vatandaslar ikinci taksitlerinin son ödeme günü olan 31 Temmuz’u beklemeden veznelere akin ettiler. Devletin sagladigi bu büyük kolayligi büyük bir firsat olarak degerlendiren vatandaslar günler öncesinden taksitlerini yatirmaya basladilar.
Karaman Belediyesi uzun süredir ögle saatlerinde veznelerini açik tutarak vatandaslara kolaylik sagliyor. Ancak vatandaslarin rutin ödemelerinin yani sira yapilandirma ödeme taksitlerinin de yapilmasi nedeni ile veznelerde yogunluk gözleniyor.
Yetkililer, tüm veznelerin hizmete sokulmasi ile bekleme sürelerini en aza indirdiklerini belirterek, vatandaslarimizin ödemeler konusunda gösterdigi hassasiyete de tesekkür ettiler.
Ayrica son ödeme gününün hafta sonuna rastlamasi nedeni ile son ödeme tarihinin 1 Agustos Pazartesi günü oldugunu ifade eden yetkililer, henüz ödeme yapmayan vatandaslari uyardilar.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285