Yol Çalışmaları Üç Koldan Sürüyor…

Sezonun açılması ve hazırlıkların tamamlanması ile birlikte İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü’nce başlanan asfalt ve yama çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Yol Çalışmaları Üç Koldan Sürüyor…

İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin çalışmalarını yerinde görüp inceleyen İl Genel Meclisi Başkanı Âdem Kapar ve İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Yakarşimşek ilk olarak Cerit, Bademli ve Elmadağ köylerimizin ulaşımda kullandıkları yol boyunca kör nokta olarak bilinen ve sık sık kazalara neden sorunlu yerlerle ilgili çalışmaları köy muhtarlarımız ve Yol Şube Müdürü ile birlikte yerinde görüp çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulundular.

Ardından Medreselik Köyünde çalışan ekipleri de ziyaret edip çalışmalarla ilgili bilgi alan Kapar, “Verdiğimiz sözleri ve halkımızın ihtiyaçlarını yerine getirebilmek için ekiplerimiz üç koldan çalışmalarına devam ediyor. 2018 sezonunda programımız dâhilinde olan çalışmalarımız İnşallah aksamadan devam edecek. Çalışan arkadaşlarıma görevlerinde kolaylık diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285