80 Eser Görücüye Çıktı

İlimizin tanınmış sevilen simalarından Özden Mısırlıoğlu Uysal kendi eserlerinden oluşan ilk kişisel sergisi ile sanatseverlerle buluşturdu.

80 Eser Görücüye Çıktı

12 Nisan 2019 Cuma saat 14:00’de açılışı gerçekleşen sergiye Vali Fahri Meral, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Tamamı taşlardan oluşan tasarımların yer aldığı eserler hakkında KGRT mikrofonlarına bilgiler veren Özden Mısırlıoğlu Uysal öncelikle Karaman halkına göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederek “Tamamı kendi eserim olan ve taşlardan oluşan ‘İçimdeki Çocuk ve Taşlarla Dans” adlı sergimi halkımızla buluşturduğum için çok mutluyum. Kendi el emeğimle hazırlamış olduğum sergide 80 adet eserim bulunuyor. Eserlerimi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası için vatandaşlar çocuklarla buluşturmak istedim Bu güzel günde yanımda olan başta ailem olmak üzere bütün arkadaşlarıma, Valimiz Sayın Fahri Meral ve Belediye Başkanımız Savaş Kalaycı’ya alakaları için teşekkür ediyorum. Sergimizden elde edilecek gelir farkındalık yaratmak amacıyla LÖSEV’e bağışlanacak” dedi.  
Taş tanelerinin sevgiyle birleştiği sergi 18 Nisan Perşembe akşam saatlerine kadar ziyaret edilebilecek. 


 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 17:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hemşeri
Hemşeri - 2 yıl Önce

Bu başkan da mı başladı açılıştır/ merasimdir işlerine. .?! Gidenle gelen pek farketmiycek gibi ya inşAllah yanılırız. Hızlı tren açılışı yapsın önce bi esas...

SIRADAKİ HABER

banner284

banner285