Beni Affet Ekibi Üniversitenin Konuğu Oldu

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi bünyesinde kurulan Fikri Gelişim Öğrenci Topluluğu “1. Medya Ödülleri Töreni ve Kariyer Söyleşisi” kapsamında Beni Affet ekibini konuk etti.  

Beni Affet Ekibi Üniversitenin Konuğu Oldu

Program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Topluluk Üyesi Mustafa Hilmi Türker açılış konuşması ile başladı. Daha sonra ‘Beni Affet’ dizisi oyuncularından Bergüzar Demiroğlu, Murat Danacı, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Gökberk Yıldırım, Tolga Akman öğrencilerle bir araya geldi.
Öğrencilerin merak ettikleri soruları yanıtlayan oyuncular gerek oyunculuk gerekse özel yaşantıları ile ilgili anlatımlarda bulundular. Dizinin bitmesinin kendileri ile ilgili olmadığını ve bu kararı kanal yönetiminin aldığını söyleyen oyuncular dizinin bitmesinin kendilerini de üzdüğünü ifade ettiler. Özel yaşantılarında yaşadıkları olumsuz gelişmeleri bir kenara bırakarak sete farklı bir psikoloji ile hazırlandıklarını dile getiren oyuncular kimi zaman sağlık sorunları ile kimi zaman ise daha zor durumlarda bile rollerine adapte olarak o sahneyi çekmek zorunda kaldıklarını söylediler.8 sezon süren ve 1477 bölüm izleyicilerle buluşan dizinin farklı bir izleyici kitlesi oluşturduğunu belirten oyuncular dizinin bitmiş olmasına rağmen fanları tarafından halen ilgi gördüklerini belirttiler.
“1. Medya Ödülleri Töreni ve Kariyer Söyleşisi” plaket takdimlerinin ardından sona erdi.


 

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 14:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285