banner339

Çocuklar, Hayallerindeki Oyuncak Evini Resimlediler

Karaman’in en büyük oyuncak magazasi Toys House Oyuncak Evi’nin, çocuklarin hayallerini ve bakis açilarini resime dönüstürmeleri için açtigi 1. Geleneksel Resim Yarismasi sonuçlari açiklandi.

Çocuklar, Hayallerindeki Oyuncak Evini Resimlediler

Çocuklarin yaptiklari resimlerin magaza duvarlarinda sergilenmesi de, takdir ile karsilandi. Toys House Oyuncak Evinin duvarlarini sölen alanina dönüstüren resimler, alis veris için magazaya gelenlere de keyifli anlar yasatti.

0-6 yas ile ilkögretim 1.nci ve 2.nci kademe ögrencilerinin katildigi resim yarismasinda çocuklar oyuna dair zihinlerinde yeseren renkleri ve güzellikleri birbirinden güzel resimlerle aktarma sansi buldular.

0-6 yas grubunda Yunus Emre Kres ve Gündüz Bakimevi’nden Nisanur Fatma Tuna 1.nci olurken, Beyaz Zambak Anaokulundan Eren Akif Kerbali 2.nci; Gevher Hatun Anaokulundan Mina Küçüksariyildiz ise 3.ncü oldu. Vali Ali Akan IÖO Tavsanlar Sinifinda ögrenim gören Oguzhan Emre Altay’a da Jüri Özel Ödülü verildi.

Ilkögretim 1.nci kademede egitim gören Gülben Findik (Gazi Mustafa Kemal IÖO) 1.nci; Kadriye Çalici (Sehit Ismail Erez IÖO) 2.nci olurken, Nazlican Hilal Ayhan (Cumhuriyet Nihat Arslan IÖO) ise 3.ncü oldu. Jüri Özel Ödülleri de Mevlüt Arda Yildiz (Istiklal IÖO) ile Zeki Mert Kuku (Gazi Mustafa Kemal IÖO) arasinda paylasildi.

Ilkögretim 2.nci kademe resimleri arasinda 1.ncilik ödülünü Saniye Canbulat (Gazi Mustafa Kemal IÖO) alirken, 2.ncilik ödülü Fatmanur Genver’e (Gazi Mustafa Kemal IÖO), 3.ncülük ödülü ise Zeynep Eser’e (Yilmaz Babaoglu IÖO) verildi. Hüseyin Kaya (Gazi Mustafa Kemal IÖO) ve Süeda Mermer’e de (Gazi Mustafa Kemal IÖO) jüri özel ödülleri verildi.

Toys House Oyuncak Evi Magazasi Genel Müdürü Bedriye Dilay, “Her yastaki çocuklarin ihtiyacini karsilayacak çesite sahip magazamizda, resim yeteneklerini sunan çocuklarimiza ve ailelerine, 1.nci Geleneksel Resim Yarismamiza ilgilerinden dolayi tesekkür ederim. Resim Yarismamiza katilan tüm çocuklarimizi tebrik ediyorum” dedi.

Müsteri memnuniyeti konusuna Toys House Magazasinin hassasiyetle önemsedigine vurgu yapan Dilay; ”Toys House Oyuncak Evi’nin 2.nci Geleneksel Resim Yarismasini heyecan ile bekleyen çocuklarimiz ve ailelerine, simdiden baska etkinlikler de yapacagimiz müjdesini veriyoruz. Duyarli ailelere ve çocuklara tesekkür ederiz” açiklamasini yapti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285