Çocukların Gözünden Çocuk Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı

Yavuz Sultan Selim İlkokulu tarafından 25 ilden öğretmenler ile profesyonel fotoğrafçılarındesteğiyle ‘Türkiye’de Çocuk Olmak’ isimli bir fotoğraf sergisi açıldı.

Çocukların Gözünden Çocuk Konulu  Fotoğraf Sergisi Açıldı

İlimiz Belediyesi Tarihi Taş Bina Sergi Salonunda açılışı gerçekleşen fotoğraf sergisine, ilimiz Valisi Sayın Fahri Meral ve eşi Zehra Meral, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdurrahman Kurt, okul yöneticileri, öğretmenler ve  çok sayıda öğrenci katıldı.

Açılış kurdelesini öğrencilerle birlikte kesen Vali Fahri Meral ve eşiZehra Meral sergi hakkında Okul Müdürü Ali Köktaş’tan bilgiler aldı. Sergi hakkında bilgiler aktaran  Ali Köktaş “25 ilden meslektaşlarımız ile profesyonel fotoğrafçıların da desteğini alarak hazırladığımız ‘Türkiye’de Çocuk Olmak ‘ isimli fotoğraf sergimizde ülkemizin çocuklarının yaşamlarından kesitler sunmak ve onların hayata duydukları sevgiyi göstermek istedik” dedi.

Sergide yer alan fotoğrafları tek tek inceleyen Vali Fahri Meral ve eşi Zehra Meral fotoğrafların hikâyelerine ilişkin öğretmenlerden bilgiler aldı. Sergi, günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285