banner339

Etekler Ve Pantolonlar Tiyatro Oyunu Yarın Karaman’da

Tüm Türkiye genelinde büyük ilgi gören ve ünlü oyuncular, Nurseli İdiz, Nergis Kumbasar ve Kimya Gökçe Aytaç’ın sahne aldığı Etekler ve Pantolonlar tiyatro oyunu Karamanlı tiyatro severlerle buluşuyor.

Etekler Ve Pantolonlar Tiyatro Oyunu Yarın Karaman’da

Son günlerde, tiyatro, müzikal ve çeşitli etkinliklerle hareketli günler yaşayan Pirî Reis Kültür Merkezi yarın usta oyunculardan oluşan “Etekler ve Pantolonlar” isimli tiyatro oyununa ev sahipliği yapacak. 6 Mart Cuma (yarın) saat 19.00’da Pirî Reis Kültür Merkezi’nde sahnelenecek olan oyunu izlemek isteyenler biletlerini Biletix ve Pirî Reis Kültür Merkezi’nden temin edebilirler.
Oyun Özeti
Nurcan yıllardır görüşmediği okul arkadaşı Aysel'e sürpriz yaparak evine ziyarete gelir. Nurcan kocasının kendisini aldattığını ve intikam alacağını bu konuda Aysel'den yardım istemek için geldiğini açıklar. Aysel Nurcan'ın durumuna üzülür ve ona yardım edeceğini söyler. Aysel ve Nurcan, Nurcan'ın eşine karşı strateji belirlerken, Aysel de bu durumlardan etkilenip kendi evliliğini sorgulamaya başlar. Nurcan ve Aysel evliliklerini sorgularken geçmişlerine bir yolculuk yaparlar ve aslında ikisi de hayatlarında olmak istedikleri gibi değil de, aile ve çevre baskısıyla, başkalarının onları görmek istedikleri bireylere dönüştüklerini anlarlar. İki eski arkadaşın evliliklerini sorgulamak için başladıkları süreç, artık kendi istedikleri hayatlara doğru yol aldıkları bir sürece dönüşür.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285