Hollanda Çataklilar Dernegi Gençleri, Gençlik Söleninde Bulustu

Geçtigimiz hafta Hollanda Çataklilar Dernegi Gençlik Çalisma grubunun tertip ettigi Gençlik söleninde, Hollanda’nin degisik sehirlerinden gelen Çatakli Gençler katildi.

Hollanda Çataklilar Dernegi Gençleri, Gençlik Söleninde Bulustu

Vlaardingen sehrinde, Mozaik futbol kulübünde organize edilen sölene Hollanda’da yasayan Çatakli gençler katildi.
Sölenin açilisinda dernek kurucularindan Sami Yildirimer, “Bu sölenin siz gençlerin önceliginde organize edilmesi gerçekten biz dernek yöneticilerini çok memnun etti. Bu tür çalismalarinizin devamini getirmenizi bekliyoruz. Dernegimizin esas amaci akrabalarimizi ve yeni neslimizi birbiriyle tanistirmak ve kaynastirmaktir” açiklamasinda bulundu.

Yönetim adina söz alan Avrupa Çataklilar Dernegi Genel Sekreteri Fehmi Uzun, “Baskanimiz Mustafa Koçak, yeni yönetimimizin kurulmasindan buyana hep gençlerle ilgili faaliyetleri düsünmüstür ve yönetim kurulumuzdan devamli bu konuda çalisma yapmamizi istemistir. Mart ayinda yaptigimiz 1.Avrupa çataklilar dernegi sölenini biz dernek yöneticileri tertip etmistik. Ogün kurdugumuz gençlik çalisma grubumuz bu yaz gençlik sölenimizi tertip etti. Bundan son derece mutluluk duyuyorum ve bu faaliyetlerinizin devamini bekliyorum. Ayrica bu salonu ve futbol sahasini bize tahsis eden Mozaik vakfi baskani Zekeriya Arslan ve Ahmet Arslan’a tesekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra sölene gelen gençler teker teker tanitildi. Tanitimdan sonra söz alan Gençlik koordine baskani Mustafa Akpinar sunlari söyledi: “Yönetimimize bize verdikleri destekten dolayi tesekkür ediyoruz. Bu gençlik yaz sölenimiz ve eglencemiz bizim için ilk olmasi sebebiyle iyi bir tecrübe kazandik. Istisare toplantilarimizda bu sene ve gelecek seneler için Avrupa’daki Çatakli gençlerimizin birbirini tanimasi adina güzel ve sürpriz organize ve faaliyetler yapmayi hedef edindik.”

Konusmalarin ardindan, gençler eglenirken, ayrica mangal partisi düzenlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285