Kent Konseyi Tiyatro Ekibi Başkan Çalışkan’ı Ziyaret Etti

Karaman Belediyesi Kent Konseyi bünyesinde oluşturulan tiyatro ekibi, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Çalışkan “Kent Konseyimiz ile birlikte toplum yararına birçok alanda güzel işler başarıyoruz” dedi.

Kent Konseyi Tiyatro Ekibi Başkan Çalışkan’ı Ziyaret Etti
Kent Konseyi bünyesinde oluşturulan tiyatro ekibi ile ürettiğimiz projelere olan sosyal duyarlılığı daha etkili bir şekilde anlatacağız diyen Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven; “Belediyemiz ile koordineli bir şekilde yürüttüğümüz birçok projede vatandaşlarımızdan çok güzel ve olumlu tepkiler alıyoruz. Çeşitli iletişim araçları ile şehrimiz için neler yaptığımızı neler amaçladığımızı anlatıyoruz. Kurmuş olduğumuz tiyatro ekibimiz ile bu çalışmalarımızı daha da etkili bir şekilde anlatmayı amaçlıyoruz.” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan şunları kaydetti; “Kent Konseyimiz ile birlikte toplum yararına birçok alanda güzel işler başarıyoruz. Kent Konseyimiz bünyesinde oluşturulan tiyatro ekibi sayesinde sanatsal ve kültürel anlamda şehrimizin ihtiyacı olan bir eksikliğin giderilmesi adına önemli bir adım atıldı. Bu ekibin şehrimiz adına güzel çalışmalar yapacaklarına inanıyorum. Her zaman söylediğimiz gibi bütün çalışmalarda Kent Konseyimizi desteklemeye devam edeceğiz”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285