Kitap Ve Kültür Fuarinin Açilisi 11 Temmuz’da

Ilimizde kitap okuma aliskanligini artirmak, milli ve kültürel varliklarimizi yurt disinda tanitmak amaciyla Kültür ve Turizm Müdürlügü tarafindan 11-17 Temmuz tarihleri arasinda kitap ve kültür fuari açilacak.

Kitap Ve Kültür Fuarinin Açilisi 11 Temmuz’da

Ilki geçtigimiz yil yapilan ve ünlü yazarlarin kitaplarinin sergilenecegi fuarin açilisi 11 Temmuz Pazartesi günü saat 16.30’da Aktekke Kent Meydaninda yapilacak. Aksam ise saat 20.45’de Miyase Sertbarut tarafindan konferans ve söylesi programi gerçeklestirilecek.
12 Temmuz Sali günüyse saat 16.30’da yapilacak resmi açilis Istiklal marsinin okunmasi ve saygi durusu ile baslayacak. Protokol konusmalarinin ardindan kitap fuarinin ve sergilerin açilisi yapilacak. Satranç gösterilerinin ardindan birde kokteyl düzenlenecek. Aksam ise saat 20.45’de Ali Erkan Kavakli tarafindan imza günü ardindan Kültür ve Turizm Müdürlügü Türk Halk Müzigi Toplulugu’nun halk konseri yer alacak.
13 Temmuz Çarsamba günüyse saat 20.45’de sair Kahraman Tazeoglu’nun siir dinletisi ve imza günü saat 22.00’deyse Halk Müzigi sanatçisi Mahmut Isik’in konseri olacak.
14 Temmuz Persembe günüyse 20.45’de Sinan Yagmur’un imza töreni ardindan yerel sanatçi Ramazan Kus’un konseri, 15 Temmuz Cuma günüyse Arastirmaci yazar Halil Uslu saat 20.45’de imza töreni yapacak.
16 Temmuz Cumartesi günüyse yine ayni saatte Nurullah Genç’in imza töreni ardindan Kültür ve Turizm Müdürlügü Türk Halk Müzigi toplulugunun halk konseri olacak. Fuarin son günü olan 17 Temmuz Pazar günüyse saat 20.00’da Vehbi Vakkasoglu’nun imza töreni ardindan yine Kültür ve Turizm Müdürlügü Halk Müzigi toplulugunun konseriyle fuar etkinlikleri sona erecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285