banner324

“Savaşın Çocukları” Resim Sergisi Açıldı

Karaman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen resim sergisi Taş Bina Sergi Salonu’nda açıldı.

“Savaşın Çocukları” Resim Sergisi Açıldı

Karaman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile Mümine Hatun Kültür Merkezi’nde açılan resim kursuna, daha önce hiç resim yapmamış hanımlar katıldı. Halk Eğitim Merkezi öğretmeni Zuhal Tuna eğitiminde “Savaşın Çocukları” konusunu işleyen hanım kursiyerler; kara kalem, kömür kalem ve pastel boya kullanarak yaptıkları çalışmaları düzenledikleri resim sergisinde Karamanlıların beğenisine sundu. Taş Bina Sergi Salonu’nda açılan ve 2 Mayıs 2017 Salı gününe kadar ziyaret edilebilecek sergide 34 resim sergileniyor.  

“Savaşın Çocukları” ismini taşıyan resim sergisinin açılışına; Vali Süleyman Tapsız’ın eşi Ayşe Tapsız, Belediye Başkan Vekili Elife Dilara Güngör, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın eşi Şerife Çalışkan, Karaman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Fadime Ünlü, Halk Eğitim Merkezi Görevlileri ve hanım vatandaşlar katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285