Yibolar Arasi Bahar Senligi Yapildi

Ilimizde bulunan Merkez Vali Hakki Teke YIBO, Ermenek Fikret Ünlü YIBO, Göktepe YIBO ve Ayranci YIBO arasinda düzenlenen kültür ve spor senlikleri cumartesi ve Pazar günü yapildi.

Yibolar Arasi Bahar Senligi Yapildi

Göktepe YIBO’nun ev sahipliginde düzenlenen yarismalara Sariveliler Kaymakami Eyüp Özdemir, Milli Egitim Sube Müdürü Mahmut Zengin, Ilçe Emniyet Amiri Mehmet Bozoba, Ermenek Ilçe Milli Egitim Müdürü Kamil Bilgiç, Sariveliler Ilçe Milli Egitim Müdürü Mehmet Balkaya ve kalabalik bir veli toplulugu katildi.

Göktepe YIBO’nun müdürü Ali Tasharman’in açilis konusmasinin ardindan yapilan yarismalar sonucunda dereceye giren ögrencilere ödülleri verildi. Ödül töreninden sonra Il Milli Egitim Sube Müdürü Mahmut Zengin, “YIBO’lar arasinda dostlugu paylasmayi ve isbirligini hedefledigimiz bu etkinlik tam bir sölen havasinda geçmistir. Ilimiz YIBO’lari her geçen gün daha ileri gitmekteler. Gerek fiziksel anlamda gerek egitim Ögretim yönü gerekse kültürel ve sportif basarilari ile ilimizin yüz aki olmaya devam etmektedir. YIBO’larda okuyan ve tamami kirsaldan gelen çocuklarimiza sicak, konforlu ve kaliteli bir hizmet sunulmasinda büyük emegi olan, basta Valimiz Sayin Süleyman Kahraman olmak üzere, okul müdürlerimize ve büyük bir özveri ile çalisan ögretmen ve yardimci personele tesekkür ediyorum” dedi.

Program halk oyunlari gösterisi, okullarin tanitim slâytlari, tiyatro gösterisinden sonra yerel sanatçilarin sundugu müzik ziyafetiyle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285