AK Parti Milletvekili Aday Adaylarını Tanıttı

(İHA)–Ak Parti Karaman’da, Milletvekili aday adaylarını düzenlediği tanıtım toplantısı ile partililer ve kamuoyuna tanıttı.

AK Parti Milletvekili Aday Adaylarını Tanıttı

Yunus Emre Konferans Salonu’nda gerçekleşen tanıtım toplantısına AK Parti İl Başkanı Mehmet Er, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ile Milletvekili aday adayları ve partililer katıldı.

Tanıtım toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Er, “Bilindiği üzere MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli beyin 26 Ağustos tarihinde yapılmasını istediği erken seçim çağrısına Cumhurbaşkanımız ve Partimizin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın partimizin yetkili organları ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile istişareleri sonrasında 24 Haziran 2018 tarihinde Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerin yapılması kararı alınmıştır. İlimiz 3 milletvekili aday listesi için 36 kişi başvuruda bulunmuştur. Ayrıca Türkiye genelinde AK Parti kendi rekorunu kırarak Türkiye genelinde 7 bin 329 aday adayı başvurusuna ulaşmıştır. Halkımızın davasına gösterdiği yüksek katılım oranı fazlasıyla bizleri ve partimizi memnun etmiştir. Davasına gönül veren tüm aday adaylarımıza başarılar dilerim. 36 adayımızın hepsi birbirinden değerlidir. Hangi adayımız seçilirse seçilsin Karaman’ımıza, partimize ve çıkan adaylarımıza en kalbi şekilde destek verilecektir. 2002 yılından bugüne kadar AK Parti çatısı altında ilimize, ülkemize hizmet veren tüm kardeşlerimize en kalbi duygularla teşekkür ediyorum” dedi.

Tanıtım toplantısı, Karaman’da AK Parti’den Milletvekili aday adayı olan 36 kişinin toplu fotoğraf çekinmesiyle sona erdi.

İşte AK Parti’nin Milletvekili Aday Adayları;

1 - ABDULKADİR ERDEMSOY

 2 - AYTUĞ ALTIN

3 - BAYRAM ŞAHİN

4 - CELALETTİN GÜNGÖRER

5 - EMİNE KANTÜRK

6 - HALİL KULAK

7 - LEYLA BENDER

8 - MEVLÜT AKGÜN

9 - MUHAMMET ŞAMİL ARSLAN

10 - MUSTAFA BAYIR

11 - SELÇUK ANKARALI

12 - VEYSEL GÖKTEKİN

13 - ERDAL TÜRK

14 - HÜSEYİN MUTLU

15 - KASIM AYDOĞDU

16 - MERT GÖKDEMİR

17 - ADEM KOCATÜRK

18 - TAMER YILDIZBAŞ

19 - OSMAN SAĞLAM

20 - MUHAMMET ALİ DOĞRU

21 - ABDURRAHİM BOYNUKALIN

22 - AHMET KOÇAK

23 - HAKAN DOĞANÇAY

24 - SELMAN OĞUZHAN ESER

25 - ALİ KONUKSEVEN

26 - MESUT SOYFİDAN

27 - ÜMİTGÜLİN GÖKSOY

28 - TURGAY BAŞ

29 - RECEP ŞEKER

30- VELİ ODABAŞI

31-FATMA YARDIMSEVER HAKALMAZ

32- GÜRBÜZ ÇOBAN

33 - MUSA ÖZTÜRK

34 - ŞAHİN GÖKBULUT

35 - MELİHA KARAMAN

36 - KERİM DERELİ

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 17:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Veli tunçdemir
Veli tunçdemir - 3 yıl Önce

Benimoyum Abdülkadir ERDEMSOYA nedenmi vatani ve memleketi için çalışkan bir insan ve 5 vakit namazini kılan ve dürüst bir insan

SIRADAKİ HABER

banner284

banner285