Ak Parti’den Suç Duyurusu

Karaman Ak Parti yönetimi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında yapılan olumsuz açıklamalar yüzünden suç duyurusunda bulunarak Karaman Adliyesi önünde basın açıklamasında bulundu.

Ak Parti’den Suç Duyurusu

Karaman Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan, yaptığı suç duyurusu ile ilgili açıklamasında, “Memleketi değneksiz köy zanneden, ben yaptım oldu zihniyetinin vücut bulmuş hali, "Milletten uzak Millet İttifakı" Genel Başkanlarının seviyesini iyice düşürdüğü siyaset dili maalesef muhalefetin egemen dili haline gelmiştir.

Halkın oylarıyla seçilmiş Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik kabul edilemez ifadelerin altındaki gizli mesajın aslında Güçlü Türkiye hazımsızlığı olduğunu gayet iyi biliyoruz.

Gazeteci müsveddesi Sedef Kabaş tarafından bir televizyon kanalında Sayın Genel Başkanımıza yönelik çirkin, anti demokratik ve faşizan sözler sebebiyle AK Parti Karaman Teşkilatları olarak Sedef Kabaş, Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında suç duyurusunda bulunduk.

Türk Milletinin iradesini, ahlaki değer ve kavramlarını hiçe sayan zihniyetin karşısında konunun sonuna kadar takipçisi olacağız.” İfadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284