Ali Babacan’dan Karaman’da Cumhurbaşkanlığı Araştırması

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara’dan bir araştırma firması ile ilimizde Cumhurbaşkanlığı araştırması yapıyor.

Ali Babacan’dan Karaman’da Cumhurbaşkanlığı Araştırması

2023 Haziran ayında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için DEVA Partisi Karaman’da anket çalışması gerçekleştiriyor.

Ankara’da bir araştırma şirketi geçtiğimiz gün ilimizde ikamet etmekte olan KGRT Karaman Gazetesi okuyucumuzu arayarak bir kaç soru soracaklarını ve onaylamasını istedi. 0312..07 numara tarafından aranan okuyucumuz, “Tanımadığım yabancı numara bugün beni aradı ve araştırma yapacaklarını söyledi. Bende nerden aradıklarını ve bu araştırmayı kimin yapacağını merak ederek sordum. Aldığım cevap ise, ‘Ankara’dan arıyoruz, Karaman’da araştırma yapmak istiyoruz size bir kaç sorumuz olacak?’ Bu araştırma kim tarafından yaptırılıyor soruma ise ‘DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan tarafından’ cevabını aldım. İlk başta genel siyaset ile sorular ile karşılaştım. Daha sonra ise ‘Cumhurbaşkanlığı sistemini beğeniyor musunuz?’ ‘hükümetin ekonomi politikalarını doğru buluyor musunuz?’ sorular en son ise Ali Babacan özelinde sorulara yoğunlaştı. ‘Hangi ittifakta yer almalı?’ ‘yüzde kaç oy alır?’ ‘yaptığı muhalefeti beğeniyor musunuz?’ ve ‘Ali Babacan’ı Cumhurbaşkanı adayı olarak görmek ister misiniz?’ soruları ile karşılaştığım anket son buldu.” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284