CHP Kadın Kolları Mahalle Temsilcileriyle Buluştu

Karaman CHP Kadın Kolları’nın gerçekleştirdiği mahalle temsilcilerinin tanışma ve kaynaşma çay etkinliği parti binasında gerçekleşti.

CHP Kadın Kolları Mahalle Temsilcileriyle Buluştu

Gerçekleştirilen etkinliğe İl Başkanı Cem Kağnıcı, İlçe Kadın Kolları Yöneticileri, mahalle temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

CHP Kadın Kolları Başkanı Gülsen Kayserilioğlu yaptığı konuşmasında, “Bugün partimizin yeni oluşturulan kadın mahalle temsilcileri ile bir araya gelmek istedik, yaklaşan seçimin ayak sesleri bizi derlenip toparlanmaya dayanışmaya sevk etti. Birbirimizi tanıyarak sorunlarımızı paylaşmak için parti binamızda toplanalım dedik hepiniz hoş geldiniz. Son 2 yıldır salgın nedeniyle çalışmalarınızı ağırlaştırdık ancak örgüt çalışmalarımız devam etmekte. Kadın örgütlenme olarak Başyayla, Kazımkarabekir ve Ayrancı ilçelerimizde yeni üyeler yapıldı. Kadın Kolları oluşturuldu. İlçe örgütlerini ziyaret edilerek çalışmalarımız paylaşıldı. Mahalle temsilcilerimiz atandı. Üyemiz olmayan mahallelerde üye çalışmalarına ağırlık verildi. Son 1 yılda yeni kadın üye sayımız 40 kişi iken son olarak  Akçaşehir'de yaptığımız alan çalışmasında 25 yeni kadın üye daha yapıldı. Bu bağlamda siz mahalle temsilcilerimizden de çevrenizden ve mahallenizden yeni üyeler yapmanızı bekliyoruz. Bugün ayrıca 24 Kasım öğretmenler günü, partimizde öğretmen üyelerimizin çokluğunu da düşünerek bu toplantımızı bu anlamlı günde yaptık. Tüm öğretmenlerimizin bu gününü kutluyor yaz-boz tahtasına dönmeyen bir eğitim sistemi beklentisi ile sevgi ile selamlıyorum. Ülkemizde yaşanan yönetim savrulmasından her kesimin etkilendiğini görüyorsunuz bu düzenin değişmesi hak hukuk ve adalet getiren yeni bir sistemin oluşması için hepimiz el ele vererek çalışmak elimizi taşın altına koymak zorundayız, bu bağlamda sizlerden de destek bekliyoruz üye sayımızı çoğaltalım mahalle çalışmalarınızı yapalım elbirliğiyle seçime hazırlanalım. Buna yürekten inanıyor hepinizi sevgiyle selamlıyorum.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285