banner329

Kağnıcı: “Haydi, Karaman Bu Sene O Sene”

Karaman CHP İl Başkan’ı Mustafa Cem Kağnıcı, Kemal Kaynaş’ta 11 Aralık Pazar günü Iğdır Futbol Kulübü ile oynanacak olan zorlu mücadele için mesaj yayımladı.

Kağnıcı: “Haydi, Karaman Bu Sene O Sene”

İl Başkanı Kağnıcı, yayımladığı mesajda birlik ve beraberlik çağrısı yaptı. Kağnıcı, “Şehrimizi büyük bir başarı ile 3.lig de temsil eden Karaman F.K. takımımız 33 puanla lider. En yakın rakibi ile arasında 2 puan fark var. 11 Aralık Pazar günü saat 14:00 da Kemal Kaynaş Stadyumumuzda Karaman F.K. takımımız ikinci sırada ki Iğdır F.K. ile 6 puan değerinde önemli bir maça çıkacak. Maçı kazanıp şampiyonluk için önemli bir virajı döneceğiz.

Bu zor maçta Karaman halkı olarak, bizlerde bu şehrin çocukları, Karamanoğulları taraftar grubumuz ile birlikte tribünde ki yerimizi alarak, takımımıza 90 dakika boyunca destek olacağız. Ortak paydamız Karaman ortak paydamız Karaman F.K her şeyi bir kenara bırakıp tüm hemşerilerimizi takımımıza destek olmaya davet ediyorum. Şampiyon olarak 2. Lige yükselecek olan takımımıza başarılar diliyorum. Haydi, Karaman bu sene o sene.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285