banner358

Karaman’da Savaş Kalaycı Mucizesi

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin yürürlüğe girmesi sonrası yapılan ilk yerel seçim heyecanında vatandaşlar Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Belediye Başkan adayı Savaş Kalaycı dedi. 

Karaman’da Savaş Kalaycı Mucizesi

“Kalbi Güzel Olanın, Hikayesi Güzel Biter” “Karaman Ehline Emanet” gibi sözlerle seçmene hitap eden ve yaklaşık üç aydır verimli bir seçim çalışmasıyla herkesi kucaklayan Savaş Kalaycı’nın galibiyeti parti seçmenine mutluluk yarattı.15 sene önce emekli öğretmen Halil İbrahim Gülcan da Fazilet Partisi Başkan Adayı Ahmet Hıdır’a 78 oy fark atarak Milliyetçi Hareket Partisi’nden Karaman Belediye Başkanı olmuştu. Üç dönemdir ilimizi yöneten AK Parti sonrasında yeniden Milliyetçi Hareket Partisine geçen Karaman Belediyesi’nde yeni bir dönem başlayacak. 
İlimiz adına vatandaşı kucaklayıcı bir politika izleyeceğine inancımız tam olan Savaş Kalaycı'yı Karaman’ın Sesi ve KGRT KARAMAN Gazete Radyo ve Televizyonu olarak  tebrik ederiz.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 22:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ismail
Ismail - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun başarılar dilerim.Allah yar ve yardımcın olsun sayın başkan.

Vatansever
Vatansever - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun, Karaman'ımızı rant ve beton şantiyeciliğinden kurtarıp tekrar yeşil, içinden dereler geçen tarihiyle gurur duyan bi il yapması dileğiyle...

Suat kürekçi
Suat kürekçi @Vatansever - 2 yıl Önce

Gönlünün güzelliği..yüzüne yansıyan adam..KARAMAN'lıyı kucaklayan...ve KARAMAN'ın KUCAKLADIĞI gülen adam..Sen ayırt etmeden herkesi kucakladın ya.. İşte mükafatı....KARAMAN SENİ KUCAKLADI..SAVAŞ KALAYCI bizim BAŞKANIMIZ dedi...dedi ama birileri bu kucaklaşmayı hala hazmedemedi...say...say..biii da...sayyy. Sonuç mu Karşınızda. Baksanızda..bakamazsanızda...bakmasanızda...SAVAŞ KALAYCI KARAMAN BELEDİYE BAŞKANI...kartvizitt böyle yazıyor..alın cebinize koyun..gün gele..devran döne..bir vakit lazım olur benden söylemesi...

SIRADAKİ HABER

banner284

banner285