banner329

Meral Akşener Karaman’a Geliyor

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 13-14 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Türkçe’nin devlet dili oluşunun 745. Yılının olması nedeniyle Türk Dil Bayramı ve Karamanoğlu Mehmetbey’i anma törenlerine katılmak üzere ilimize gelecek.

Meral Akşener Karaman’a Geliyor

13-14 Mayıs tarihleri arasında ilimiz merkez ilçesi Ermenek’te düzenlenecek olan 745. Türk Dil Bayramı ve Karamanoğlu Mehmetbey’i anma programına katılmak için Karaman’a gelecek olan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 13 Mayıs Cuma günü ilimizde olacak.

Meral Akşener 2 gün Karaman’da olacak

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 2 günlük Karaman ziyareti 13 Mayıs Cuma günü Karaman’a gelmesi ile esnafı ziyaret edecek. Akşener’in ilimizde esnaf ziyaretleri sonrasında ise Mersin’in Mut ilçesine hareket edecek. Mut ilçesinde halk ve esnafla buluşacak olan Genel Başkan Akşener, buradan Ermenek’e geçecek. Ermenek’te 1 gece kalacak olan Akşener, 14 Mayıs Cumartesi günü ilçede çeşitli ziyaretler gerçekleştirecek. Akşener, ilçede çeşitli açılış ve temel atma törenleri sonrasında Zeyve Pazarına geçecek. Zeyve Pazarı ziyaretleri sonrası Genel Başkan Akşener, Ermenek Mesire Alanında düzenlenecek olan 745. Türk Dil Bayramı ve Karamanoğlu Mehmetbey’i anma programına katılacak. Meral Akşener’in Mesire Alanında ilçe halkına yapacağı konuşması sonrası Ermenek’ten ayrılacak. Mustafa ÖZÜNAL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285