MHP Başkan Adayı Kalaycı: Mutlu Azınlık Değil, Mutlu Bir Şehir Oluşturabilmek İçin Var Gücümüzle Çalışacağız

(AA) - Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı, Karaman'ın şu anki bulunduğu konumdan çok daha fazlasını hak eden bir şehir olduğunu söyledi.

MHP Başkan Adayı Kalaycı: Mutlu Azınlık Değil, Mutlu Bir Şehir Oluşturabilmek İçin Var Gücümüzle Çalışacağız

 Bir düğün salonunda düzenlediği basın toplantısında konuşan Kalaycı, Karaman'ı ülkede ve dünyada çok daha iyi yerlere hep birlikte taşıyabilmek adına üzerinde çalıştıkları ve kamuoyuyla paylaşacakları projeleri önümüzdeki dönemde hayata geçireceklerini ifade etti.

Karaman'ın şu anki bulunduğu konumdan çok daha fazlasını hak eden bir şehir olduğunu Kayacı, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bunların haricinde, Karamanlı hemşerilerimin hayatını kolaylaştırabilmek, Karaman’ı çok daha yaşanabilir ve imrenilen bir şehir haline getirebilmek için ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız. Toplumun temel dinamiklerini harekete geçireceğiz, istişare ve ortak akıl mekanizmasına işlerlik kazandıracağız. Özellikle STK'larla tam bir dayanışma içerisinde çalışacağız. Şehrimize ve insanlarımıza hiçbir şey kazandırmayan ve toplumu ayrıştıran anlayışlara yönetim sistemimizde asla yer vermeyeceğiz. Toplumsal, kültürel ve idari konularda yeni yöntemler geliştirecek ve uygulayacağız. Mutlu azınlık değil, mutlu bir şehir oluşturabilmek için var gücümüzle çalışacağız."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hemşeri
Hemşeri - 3 yıl Önce

Aslı varken niye kuyruğuna oy verelim ki??!!

SIRADAKİ HABER

banner284

banner285