MHP’nin İlçe Belediye Başkan Adayları

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimler için Karaman’ın 5 ilçesinde yarışacak adayların isimlerini açıkladı.

MHP’nin İlçe Belediye Başkan Adayları

55. Kuruluş yıldönümü olması münasebetiyle adaylarını 55’li gruplar halinde açıklayan MHP, geçtiğimiz günlerde Karaman merkez belediyesi için adayını açıklamıştı. Karaman’ın merakla beklenen ilçe belediye başkan adayları ise bugün kamuoyuna duyuruldu. Ülke geleceği açısından en stratejik seçimlerden birine yaklaşıldığını belirten MHP Karaman İl Başkanı M. Mustafa Gözel, ‘’Sürecin tarihî önemini kavrayan hemşerilerimiz, iradelerini sandığa yansıtmak suretiyle memleketimizin beş yıllık geleceği adına emaneti ehli olanlara teslime edecektir’’ dedi.

Tüm yönleriyle gelişmiş ve kalkınmış bir Karaman hedefinin, vatanına ve milletine sevdalı yürekler eliyle ilerleyiş göstereceğini söyleyen Başkan Gözel; ‘’Bu hedefe olan inançları dolayısıyla merkez, ilçe ve beldelerimizde partimizden aday adayı olan tüm gönüldaşlarıma teşekkür ediyorum. Hiç şüphesiz yaptıkları müracaatlar, mensubiyetlerinin ve dava adamı olduklarının bir tescilidir. Gösterdikleri medeni cesaret ve üstlendikleri sorumluluk takdire şayandır. Aday adaylarımızın, partimizden yana olup saha çalışmaları yapması elbette bizlere güç vermiştir. Bu yönleriyle aday adaylarımızın her biri, bizim için yol arkadaşı ve gönlümüzde ayrıcalıklı bir mevkidedir. Aday listelerinde ismi olsun veya olmasın bu arkadaşlarımızın, hemşerilerimize hizmet yolunda yapılan çalışmalara katkı ve güç vereceğine gönülden inanıyorum.

İl Başkanlığımıza yapılan ön başvuru sonrası Genel Merkezimize yapılan resmi müracaat işlemlerinin ardından, partimizin ilgili birimleri hassas bir çalışma yaparak süreci tamamladı. Ortaya çıkan ‘Aday’ listeleriyle hem yetişmiş kadrolarımız dolayısıyla memleketimize hizmet etmeyi, hem de partimizi zafere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Partimizin tüm kademelerinde görev alan arkadaşlarımız, tıpkı geçmişteki gibi önümüzdeki süreçte de aynı inanç ve azimle üzerlerine düşen görevleri yapacaktır. Bizler, Karaman’ı güçlendirme ve daha da büyütme konusunda kararlıyız. Bu nedenle partimizin birbirinden değerli belediye başkan adaylarıyla şehrimizin ve hemşerilerimizin hizmetine talibiz. Bu vesileyle;

Ayrancı Belediye Başkan adayımız Sayın Yüksel Büyükkarcı,
Başyayla Belediye Başkan adayımız Sayın Gürani Bulut,
Ermenek Belediye Başkan adayımız Sayın Soydan Evci,
Kazımkarabekir Belediye Başkan adayımız Sayın Nurullah Necat Güven,
Sarıveliler Belediye Başkan Adayımız ise Sayın Mehmet İlgün, olmuştur.
Artık söz de, karar da Karamanlılarındır. Tüm adaylarımız hemşerilerimize emanettir. Hayırlı olsun.’’ Diye söyledi. Belde Belediye Başkan adaylarının da önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284