Dualarla Açıldı

2014 yılında İstanbul’da Tarık Işık, Burak Arat ve Serdar Genç’den oluşan isimlerce kurulan Beyaz Işık Diş Polikliniği Karaman Şubesi 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü açıldı.

Dualarla Açıldı

Başhekimliğini diş hekimi Hayrullah Ay’ın yapacağı Beyaz Işık Diş Polikliniği Karaman Şubesinde Meral Aydoğan Tülüce ve Tuğba Demircan’dan oluşan diş hekimleri görev yapacak. 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü saat 14’de Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık, AK Parti İl Başkanı Av. Abidin Çağlayan tarafından açılışı yapılan Beyaz Işık Diş Polikliniği  Sebahattin Özer İş Merkezi karşısında Karamanlılara hizmet verecek. Açılış sonrası konuşan Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık işletmenin Karaman için hayırlı olmasını, hastalara şifa olmasını diledi.

Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman hekim kadrosu, güler yüzlü personeli ve hasta odaklı hizmet anlayışı ile Karamanlılara hizmet verecek olan Beyaz Işık Diş Polikliniği Karaman Şubesi farklı yaş gruplarından hastaların her türlü ihtiyacını karşılayacak donanıma sahip bir kuruluş olarak faaliyet gösterecek. Haber: SenemYAVUZASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285