İlimizde Yılın Doktoru Oldular

Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen "yılın hekimi" ödülüne Dr.Süleyman Doğruer ve Uzm.Dr. Sülbiye Karaburgu layık görüldü. 

İlimizde Yılın Doktoru Oldular

Sağlık Bakanlığı'nın “yılın hekimi” uygulamasının 100. yılı kapsamında 81 ilden seçilen hekimler Sağlık Bakanlığında düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen 14 Mart Tıp Bayramı etkinliklerinde ilimizi temsil eden Dr. Süleyman Doğruer ve Uzm. Dr. Sülbiye Karaburgu belgelerini Sağlık Bakanı Koca'nın elinden aldı.Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, alanlarında göstermiş oldukları başarılı çalışmalar nedeni ile topluma örnek olan hekim ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti.
Ödül törenine katılan İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan, “Yılın her günü, günün her saati insan sağlığına hizmet eden, yurdumuzun her köşesindeki başta değerli hekimlerimiz olmak üzere bütün sağlık çalışanlarımızın ve ödül almaya hak kazanan değerli hekim arkadaşlarımDr. Süleyman Doğruer ve Uzm.Dr. Sülbiye Karaburgu’yu tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285