70 Karamanspor Yönetim Kurulundan Vali Kahraman’a Ziyaret

70 Karamanspor yöneticileri Vali Süleyman Kahraman’i makaminda ziyaret ederek kendisine takimin renklerini tasiyan bir forma armagan ettiler.

70 Karamanspor Yönetim Kurulundan Vali Kahraman’a Ziyaret
Ziyarette 70 Karamanspor Kulübü Baskani Yusuf Ünalan, Vali Kahraman’a önceki yil takimlarina verdigi desteklerden dolayi tesekkür ederek, amaçlarinin gençligi kötü ortamlardan ve aliskanliklardan kurtarmak oldugunu belirtti.
Vali Kahraman ise spor konusunda çesitli desteklerinin oldugunu belirterek, “ Biz gençlerimizi sokaktan, kahvehaneden, zararli aliskanliklardan kurtarmak isteyen herkesin yanindayiz. Spor gençlerimizi bu kötü aliskanliklardan kurtarma yöntemlerinden, belki de en etkili yöntemlerden biri. Sizlerin bu konudaki halis niyeti bizleri memnun etmistir. Bu konudaki niyetiniz ve çalismalariniz için sizlere tesekkür ederim. Çalismalarinizda sizlere yardimci olmak adina bizler de elimizden gelen gayreti gösterecegiz” dedi.
Ziyaret yönetim kurulu tarafindan Vali Kahraman’a 70 Karamanspor’un renklerini tasiyan “SÜLEYMAN KAHRAMAN 70” formasinin hediye edilmesi ve hatira fotografinin çekilmesiyle sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285