banner329

Antrenör Toplantisi Yapildi

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü Subat ayi antrenör bilgilendirme ve degerlendirme toplantisi, Spor Il Müdürlügü bünyesinde görev yapan antrenörlerinin katilimiyla gerçeklestirildi.

Antrenör Toplantisi Yapildi

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü Spor Sube Müdürü Aslan Yildiz nezaretinde gerçeklestirilen toplantida 2014 yilinin degerlendirmesi yapilarak Spor Il Müdürlügü bünyesinde gerçeklestirilen sportif faaliyetlerde genel durum ve basari degerlendirmesi yapildi.
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü’nde Kadrolu, Sözlesmeli, Hizmet Alimi ve Fahri olarak görev yapan antrenörlere yönelik düzenlenen 2014 Degerlendirme ve 2015 antrenör planlama toplantisinda, antrenörlere branslarla ilgili çalisma programlari ile Il Müdürlügü bünyesinde gerçeklestirilen sportif faaliyetlerde gösterilen genel durum ve basari degerlendirmesi ile ilgili karsilikli fikir alisverisi yapildi. Il Müdürlügü toplanti salonunda gerçeklestirilen toplantinin öncelikli gündem maddesi antrenörlerin sorunlari ve çözüm önerileri oldu.
Antrenörlerin sorun ve çözüm önerilerini dinleyen Yildiz, sporu tabana yayacak uzun vadeli plân ve özel programlar ile sporun gelistirilerek yayginlastirilmasi ve sporun aktif bir yasam tarzi haline getirilmesi gibi konularda antrenörler ile karsilikli görüs alisverisinde bulundu.
Samimi bir ortamda gerçeklesen toplanti, Karaman’da sporu her bransta zirveye tasimak için yapilacak gerekli çalisma, program ve ihtiyaçlarin belirlenmesi ile tamamlandi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285