banner329

Arda Uğur Türkiye 3’ncüsü Oldu

Antalya’da düzenlenen 13 Yaş Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası’nda Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Arda Uğur, Türkiye 3’ncüsü oldu.

Arda Uğur Türkiye 3’ncüsü Oldu

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen 13 Yaş Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası’nda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü güreş antrenörlerinden Erdoğan Taktak eşliğinde ferdi 78 kiloda mücadele eden Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Arda Uğur, Türkiye 3’ncüsü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Karaman güreş takımı, gelen bu son madalya ile şampiyonada madalya sayısını 4’e çıkarmış oldu.

Başarılı sporcu Arda Uğur’u elde ettiği derecen dolayı tebrik Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “13 Yaş Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası’nda bronz madalya kazanan sporcumuzu başarısından dolayı kutluyorum. Karaman güreş takımı olarak Antalya’da düzenlenen şampiyonada sporcularımız madalya kürsüsünde yerini almaya devam ediyor. Sporcularımızın bu başarısı bizler için gurur kaynağı oldu. Sporcularımızın daha büyük başarılara imza atacaklarına inancım tamdır. İlimizi başarıyla temsil etmeye devam eden sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285