banner358

Atletizm Iç Anadolu Grup Yarismalari Tamamlandi

Atletizm Federasyonu Baskanliginin 2014 yili Atletizm Gelistirme Projesi Iç Anadolu Grup Yarismalari gerçeklestirildi.

Atletizm Iç Anadolu Grup Yarismalari Tamamlandi

Atletizm Federasyonu Baskanliginin 2014 yili faaliyet takviminde yer alan Atletizm Gelistirme Projesi Iç Anadolu Grup Müsabakasi Kirsehir Petlas kosu parkurunda yapildi. Yarisma 1500 metre ve 2000 metre de, ferdi ve takimlar klasmaninda yapilmis olup 9 Il'den 36 takim ve toplamda 132 sporcu katildi.
Atletizm gelistirme projesi kapsaminda düzenlenen yarismalara ilimizi temsilen 12 sporcu katildi. Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü atletizm milli takim antrenörleri Murat Yurdadön ve Mevlüt Inanir esliginde mücadele eden atletizm egitim merkezi sporculari, ferdi klasmanda Furkan Yandi’nin 2.’lik derecesi ve Takim halinde 3.’lük dereceleriyle Adana’da düzenlenecek olan final yarislarina katilma hakki elde etmislerdir.
Atletizm Gelistirme Projesi 5. Bölge Kros Yarislari Sonuçlari
Ferdi Siralamasi
1500 Metre Kizlar
1. Sevval ÖZDOGAN / NIGDE
2. Urkus ISIK / KIRSEHIR
3. Sema SAYGISIZ / KIRIKKALE
1500 Metre Erkekler
1. Mehmet Eren CANTÜRK / ANKARA
2. Furkan YANDI /KARAMAN
3. Hamza KARAKAS / ESKISEHIR
2000 Metre Kizlar
1. Inci KALKAN / AKSARAY
2. Tugba MIHÇI / NEVSEHIR
3. Hayriye B. KADIOGLU / ANKARA
2000 Metre Erkekler
1. Batuhan AGIL / AKSARAY
2. Berat KÖKTAS / ANKARA
3. Ali Can BULUT / ANKARA
Takim Siralamasi
2000 Metre Erkekler
1. ANKARA - Ihsan Enes YALÇIN
Berat KÖKTAS
Ismail Taha AKDEMIR
2. AKSARAY - Batuhan AGIL
Serkan CAN
Kazim BOZKURT
3. KIRIKKALE - Berat YESILYURT
Abdulkadir EREN
Ömer DEMIRCI
2000 Metre Kizlar
1. AKSARAY - Inci KALKAN
Songül KARTAL
Rabia ÇEVIK
2. ANKARA - Hayriye B. KADIOGLU
Aylin ÖZKÖK
Sinem OKTAR
3. KIRIKKALE - Ilknur ONAY
Elifnur SAHINGÖZ
Gizem B. ALTINYURT
1500 Metre Erkekler
1. KONYA - Özkan GÖRAL
Özcan GÖRAL
Yücel KUTLUK
2. ESKISEHIR - Hamza KARAKAS
Yusuf Islam KARATAY
Onur AYDIN
3. KARAMAN - Furkan YANDI
Tolgahan TOPAL
Mustafa TALAS
1500 Metre Kizlar 1. NIGDE - Sevval ÖZDOGAN
Suheda Nur BASER
Sevilay INAN
2. AKSARAY - Sevim ALTAN
Ilayda AYRANCI
Hatice BALKIR
3. KONYA - Aysun ÜNALER
Ece TAS
Halime BALKAN
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285