banner339

Avrupa Sampiyonuna Yakisir Karsilama

7-10 Temmuz tarihlerinde Gürcistan’in baskenti Tiflis’te yapilan Yildizlar Taekwondo Avrupa sampiyonasinda 33 Kg.da Avrupa Sampiyonu olarak büyük bir basariya imza atan Karamanli sporcumuz Selahattin Akbas ve Antrenörü Ali Can, Karaman girisinde karsilandi.

Avrupa Sampiyonuna Yakisir Karsilama

Bölge Trafik önündeki karsilama töreninde Gençlik ve Spor Il Müdürü Ömer Ersöz, il Müdürlügü antrenörleri, ailesi, yakinlari ve arkadaslari hazir bulundu.
Büyük bir coskunun ve sevincin hakim oldugu karsilamadan sonra sehir turu atildi. Daha sonra Sampiyon sporcu, antrenörü ve ailesi Gençlik ve Spor Il Müdürü Ömer Ersöz’ü makaminda ziyaret etti.
Heyecanli oldugu gözlenen Selahattin Akbas, bu sampiyonada kendisine destek veren hocasina ve Gençlik Spor Il Müdürlügüne tesekkür etti. “Ben orada bayragimizi göndere çekerken çok gururlandim.”diyen Akbas’a Gençlik ve Spor Il Müdürü Ömer Ersöz, “Sizin basarilariniz, Karaman’a ve Türkiye’ye örnek olmustur. Umarim bu basarilar diger sportif branslarimiz ve sporcularimiz için de gelir.  Her zaman bu basarida mimarlik yapan Tekvando Il Temsilcimiz Ali Can’a da tesekkür ediyorum. Bu basarilar bizleri fazlasiyla gururlandirdi. Ne kadar tesekkür etsek azdir”dedi.
Yapilan konusmalarin ardindan Ersöz Akbas ve Can’a Altin takdim ederken, hediye töreninin ardindan Akbas ailesi ile birlikte fotograf çekinerek bu ani ölümsüzlestirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285