Basketbol Sevgisi Çig Gibi Büyüyor

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü il spor merkezleri bünyesinde basketbol egitimi alan minik kursiyerlerin basketbol sevgisi çig gibi büyüyor.

Basketbol Sevgisi Çig Gibi Büyüyor
banner308

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü bünyesinde okullarin tatile girmesinin ardindan faaliyete geçen il spor merkezleri minik kursiyerlerini agirlamaya devam ediyor. Spor Il Müdürlügü’nün açmis oldugu 20 farkli spor branslarindan biri olan basketbol kurslari minik kursiyerlerin en fazla tercih edilen spor branslarindan biri haline geldi. Basketbol antrenörü Yasemin Karabag nezaretinde verilen kurslar Hafta içi Pazartesi, Çarsamba ve Cuma günleri saat 12.00-14.00 ile 14.00-16.00 arasi iki seans halinde gerçeklestiriliyor.
Basketbola Ilgi Çig Gibi Büyüyor
Kazim Karabekir Spor Salonunda devam eden antrenmanlara ilginin çig gibi büyüdügünü belirten Karabag,” Il Spor Merkezine gelen çocuklarimiza öncelikle spor kültürünü ve spor ahlakini kazandirmayi amaçliyoruz. Çünkü agaç yas iken egiliyor. Amacimiz çocuklarimiza spor yaptirarak onlari kötü aliskanliklardan uzak tutmak, sporu yasamlarinin bir parçasi haline getirmek, saglikli, kendine güvenen, zihnen ve bedenen Güçlü Türkiye Için hizmet verecek sporcular yetistirmek” diye konustu.
Sporcularimizin ve Velilerimizin Içi Rahat
Il Spor Merkezine gelen sporcu velilerinin çocuklarinin güvenli bir ortamda spor yaptiklarini görmeleri onlari mutlu ettigini belirten Spor Il Müdürü Hayati Kisacik,” Il Spor Merkezlerimize gelen sporcu velileri çocuklarinin çalismalarini ve gelisimlerini rahat bir sekilde takip edebiliyor. Bu sicak ve samimi ortamda spor yapmaya gelen minik kursiyerler ise kurs oldugu günleri iple çekerek, basarili olmak için büyük çaba harciyorlar. Spor Il Müdürlügü olarak güven duygusunu ve spor sevgisini çocuklarimiza asilamamiz aradaki bagi oldukça güçlü bir hale getiriyor” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285