Basketbolda Yarı Finalistler Belli Oldu

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen Okul Sporları Gençler (A) Basketbol grup müsabakaları son gün oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

Basketbolda Yarı Finalistler Belli Oldu

Karaman’da okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen okullararası Gençler (A) Basketbol grup müsabakaları Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanan son gün karşılaşmalarının ardından sona erdi.

4 gün boyunca devam eden müsabakalar sonunda erkeklerde Konya Özel Diltaş Anadolu Lisesi, Adana Özel Eral Anadolu Lisesi ve İzmir Karşıyaka Atakent Anadolu Lisesi yarı finale yükselen takımlar oldu. Kızlar da ise bu isimler Ankara Özel Tema Anadolu Lisesi, Antalya Özel Sınav Anadolu Lisesi ve Mersin Eğitim Vakfı Özel Toros Anadolu Lisesi oldu.

Okul Sporları Gençler (A) Basketbol grup müsabakalarında dereceye giren takımları tebrik eden Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Türkiye şampiyonası yarı final müsabakalarında takımlara başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284