Belediye’den Amatör Spor Kulüplerine Destek

Karaman Belediyesi’nin spora ve kulüplere desteği sürüyor. Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, ilimizde faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine malzeme yardımında bulundu.

Belediye’den Amatör Spor Kulüplerine Destek
Karaman Belediyesi, 12 amatör spor kulübe malzeme yardımında bulundu. Futbol topu, tekmelik ve eşofman takımından oluşan spor malzemeleri, Kemal Kaynaş Stadyumu’nda düzenlenen törenle Karaman’daki amatör spor kulüplerine verildi. Dağıtım törenine; Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın yanı sıra, Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar, amatör spor kulübü oyuncuları ve yöneticileri katıldı.
Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Karaman Belediyesi’nin spora olan desteğinin artarak devam edeceğini söyleyerek, “Karaman’da spor alanları noktasında eksiklikleri tek tek gideriyoruz. Birçok mahalleye, çocuklarımızın ve gençlerimizin rahat bir ortamda spor faaliyetlerinde bulunabilecekleri semt spor sahaları yaptık. Spor Bakanlığımız ile birlikte çok önemli projeler yürütüyoruz. Karaman çok yakında yeni bir stadyuma, kapalı spor salonuna ve ülkemize genç sporcular kazandıracak olan sporcu fabrikasına kavuşacak. Amatör spor kulüplerimiz de bizler için çok önemli. Birçoğu kısıtlı bütçelerle faaliyetlerini yürütmeye çalışıyor. Bugün burada 12 futbol kulübümüzle istişare etmek ve onlara bir nebze de destek olmak amacıyla bazı ihtiyaçlarını karşılamak istedik” dedi.Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2016, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285