banner329

Bölge Şampiyonasında Karaman’ı Temsil Edecekler

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı kız ve erkek yurtlarında barınan öğrenciler arasında düzenlenen voleybol turnuvası sona erdi.

Bölge Şampiyonasında Karaman’ı Temsil Edecekler

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nün her yıl düzenlediği sportif müsabakalar kapsamında Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen GSB Karaman Yurtlar arası voleybol turnuvaları, 25 Aralık Pazar günü oynanan final maçlarının ardından sona erdi.

Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda 1 hafta boyunca devam eden müsabakalar da 10’u kız takımı olmak üzere toplam 17 takım, bölge şampiyonalarında Karaman’ı temsil edebilmek için mücadele etti. Kıyasıya rekabetin yaşandığı turnuvada kızlarda Nefise Sultan Kız Yurdu, erkeklerde ise Piri Reis Erkek Yurdu öğrencilerinin oluşturduğu takımlar kategorilerinde şampiyon olarak, düzenlenecek bölge şampiyonalarında Karaman’ı temsil etmeye hak kazandı.

Turnuvaya katılan tüm öğrencileri centilmence mücadelelerinden dolayı tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, düzenlenecek bölge şampiyonalarında Karaman’ı temsil edecek takımlara başarılar diledi.

Turnuva sonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları ise Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Yurt Hizmetleri Müdürü Yakup Koçak ve yurt müdürleri tarafından verildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2022, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285